+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod

Bazény a koupaliště v okolí - Spa hotel Butterfly

 • Bazén Mariánské Lázně

  Bazén Mariánské Lázně

  Tyršova 617/6, Mariánské Lázně, 35301

  (ve vzdálenosti 0,3 km od Spa hotel Butterfly)

  Krytý plavecký bazén v Mariánských Lázních nabízí návštěvníkům k dispozici plavecký bazén 25 metrů a dětský bazén. Z dalších služeb lze potom využít ohřívárnu, vířivky, kadeřnictví, masáže a bar.
 • Koupaliště Lido u Mariánských Lázní

  Koupaliště Lido u Mariánských Lázní

  Mariánské Lázně, 35301

  (ve vzdálenosti 3,1 km od Spa hotel Butterfly)

  Koupaliště Lido leží v krásné přírodě cca 2 km od centra města. Poloha uprostřed lesů dotváří skvělou kulisu modernímu zázemí. Je neustále upravováno a disponuje všemi potřebnými certifikáty potřebnými pro provoz, zejména aktualizovaným potvrzením okresní hygienické stanice o nezávadnosti vody. K dispozici je restaurace a kiosek pro občerstvení, dále půjčovna loděk, šlapadel, badmintonu, stolní tenis, úschovna jízdních kol, nohejbalové a volejbalové hřiště a dva nově vybudované kurty pro plážový volejbal.

 • Koupaliště Riviera

  Koupaliště Riviera

  Velká Hleďsebe, 35471

  (ve vzdálenosti 3,3 km od Spa hotel Butterfly)

  Koupaliště je umístěno mimo obec na okraji lesa. K bazénu určenému ke koupání je přístup z písčité a částečně travnaté pláže. Kapacita koupaliště je 300 návštěvníků. K dispozici je ubytování s restaurací a bufetem, hygienické zázemí s převlékárnou. Po domluvě je možný i rybolov. V areálu jsou pořádány také nejrůznější společenské akce.

  Otevírací doba denně 10.00-17.00 (v těchto hodinách je vstup zpoplatněný, jinak volný)

  Vstupné Dospělí 20 Kč Děti 10 Kč

 • Bazén Kynžvart

  Bazén Kynžvart

  Lázně Kynžvart, 35491

  (ve vzdálenosti 6,6 km od Spa hotel Butterfly)

  Bazén v Lázních Kynžvart je součástí dětské lázeňské léčebny a byl otevřen v roce 2001. Je přístupný i veřejnosti a kromě plavecko-rehabilitačního bazénu nabízí i saunu (v letní měsících nutno saunu objednat na tel. +420 354 672 158).

  Provozní doba Po - Pá 16.00 - 20.00 (čtvrtek - zavřeno) So - Ne 13.00 - 19.00

  Vstupné Dospělí - 55 Kč (75 min) Děti - 44 Kč

 • Rybník Betlém

  Rybník Betlém

  Teplá, 36461

  (ve vzdálenosti 10,7 km od Spa hotel Butterfly)

  Přírodní koupaliště se nachází v příjemném prostředí nedaleko kláštera Teplá. Rozmanitost služeb není příliš veliká, ale dostačující pro návštěvníky, kteří upřednostňují přírodní koupání. Pláž je travnatá s pozvolným vstupem do vody. Přírodní koupaliště leží v turisticky zajímavé oblasti, okolí je vhodné pro pěší turistiku, cykloturistiku.

  Vybavenost lze využít vybavenosti autokempu, občerstvení,WC, sprchy

 • Koupaliště Halže

  Koupaliště Halže

  Halže, 34816

  (ve vzdálenosti 17,2 km od Spa hotel Butterfly)

  Jedná se o přírodní koupaliště s betonovou nádrží a vodní plochou 1 611 m2, umístěné u obce Halže, zdrojem vody je bezejmenná vodoteč. Vstup na koupaliště je volný.

  Vybavenost Sociální zařízení

 • Koupaliště Tachov

  Koupaliště Tachov

  Tachov, 34701

  (ve vzdálenosti 19,9 km od Spa hotel Butterfly)

  Přírodní koupaliště v Tachově v roce 2008 nebude v provozu. !!! Jedná se o přírodní koupaliště s betonovou nádrží o rozměrech 100 x 80 m, max. hloubka 2,5 m, umístění přímo ve městě, je napájeno vodou z řeky Mže. Velké množství vodních atrakcí - skluzavky, plovoucí žebřík, horolezecká síť, ručkování po laně. K dispozici jsou převlékací kabinky, sociální zařízení, sprchy s pitnou vodou, hřiště, pláž a restaurace. Koupaliště je součástí sportovního areálu v kterém se nachází zimní stadion, krytý bazén, hala, fotbalová hřiště, tenisové kurty, squash, bowling, minigolf, rampy na fingerboard, běžecké tratě v aleji aj.

 • Plavecký bazén Tachov

  Plavecký bazén Tachov

  Pobřežní 1868, Tachov, 34701

  (ve vzdálenosti 20,0 km od Spa hotel Butterfly)

  Plavecký bazén v Tachově nabízí bazén 25 m s pěti plaveckými dráhami, dále bazén pro neplavce a děti, saunu a v letních měsících je k dispozici venkovní travnatá plocha se sprchou. Je zde možnost zapůjčení 2 hřišť s polytanovým povrchem na míčové hry - basketbal, volejbal, nohejbal či tréninkový tenis.
 • Koupaliště Bezdružice

  Koupaliště Bezdružice

  Bezdružice, 34953

  (ve vzdálenosti 20,6 km od Spa hotel Butterfly)

  Přírodní koupaliště s betonovou nádrží je v provozu v letních měsících. Nachází se nedaleko obce Bezdružice na Nezdickém potoce. Kolem koupaliště prochází naučná stezka „Údolím Úterského a Nezdického potoka“.
 • Vodní nádrž Jesenice - Koupaliště Dřenice

  Vodní nádrž Jesenice - Koupaliště Dřenice

  Šikmá 179, karlovy vary, Cheb, 35001

  (ve vzdálenosti 20,7 km od Spa hotel Butterfly)

  Nedaleko Chebu se nachází vodní nádrž Jesenice. Plovárna Dřenice je charakteristická pozvolným písčitý vstupem do vody, travnaté a písčitými odpočinkovými plochami.

  K dispozici jsou dřevěná lehátka, venkovní sprchy, dětská hřiště a pískoviště. Zázemí tvoří sociální zařízení, převlékárny, občerstvení, stanice záchranného systému a první pomoci, parkoviště a stálá přítomnost plavčíka.

  Ke sportovnímu vyžití je zde hřiště na vodní kopanou, 2 pinpongové stoly, 3 beach volejbalové hřiště, 2 hřiště na plážovou házenou a plážovou kopanou, 2 písčitá hřiště na nohejbal a líný tenis, fotbalové hřiště na velkou a malou kopanou, bulodrom na petanque a hřiště na vodní volejbal.

  U koupaliště je parkoviště pro cca 200 aut, ale můžet také přijet autobusem z Chebu, nebo na kole.

 • Vodní nádrž Jesenice - pláž Rybářská bašta

  Vodní nádrž Jesenice - pláž Rybářská bašta

  Cheb, 35001

  (ve vzdálenosti 20,8 km od Spa hotel Butterfly)

  Koupací místo se nalézá na severním okraji vodní nádrže Jesenice u přehradní hráze. Je v blízkosti hlavní silnice, odkud je ke koupacímu místu příjezd. Přístup do vody je pozvolný, přes písčitou pláž s menšími oblázky. Koupací místo je v areálu kempu Rybářská bašta, jehož součástí je restaurace, hygienické zázemí a parkoviště.

 • Koupaliště Michal

  Koupaliště Michal

  Jednoty 1628, Sokolov, 35601

  (ve vzdálenosti 21,8 km od Spa hotel Butterfly)

  Vodní nádrž Michal je rekultivovaný bývalý povrchový důl na hnědé uhlí. Leží v blízkosti města Sokolov. Je vzdálena cca 500m a jezdí sem pravidelně MHD. Koupaliště je placené, vybavené parkovištěm, záchody, občerstvením, sprchami, šatnami a je zde tobogán a skluzavka. Protilehlý břeh je travnatý, nevybírá se zde vstupné a není zde žádná vybavenost.

  Otevírací doba koupaliště Červen-srpen, denně od 9:00 hod do 19:00 hod včetně sobot a nedělí

  Vstupné Dospělí - 50 Kč (červen, červenec, srpen) resp. 30 Kč (květen, září) Děti do 120 cm - 15 Kč Senioři nad 70 let, děti do 3 let, invalidé - zdarma

  Parkovné - 40 Kč (9.00-17.00)

 • Vodní nádrž Jesenice - pláž Všeboř

  Vodní nádrž Jesenice - pláž Všeboř

  Cheb, 35001

  (ve vzdálenosti 22,5 km od Spa hotel Butterfly)

  Koupací místo se nalézá na západním břehu VD Jesenice za předzdrží nádrže. Příjezd k němu je možný směrem od Chebu přes obec Podhrad. V blízkosti se nachází železniční zastávka ČD. Okolí je mírně zalesněné s pozvolným klesáním k vodní hladině. U koupacího místa se nalézá kemp Václav a rekreační středisko ČD.

  Pláže jsou písčito-štěrkové, pro děti je připraven dětský koutek.

  Vybavenost Skluzavka, hřiště na volejbal (nohejbal), ping-pong, restaurace, občerstvení, placené parkoviště

 • Přírodní koupaliště Toužim

  Přírodní koupaliště Toužim

  Toužim, 36401

  (ve vzdálenosti 23,1 km od Spa hotel Butterfly)

  Koupaliště ve volné přírodě ležící za městem Toužim v příjemném prostředí luk a lesa. Pláže travnaté a vstup do vody (betonový) pozvolný, ale je možné také použít schody.

  Vybavenost Občerstvení, tenisové kurty, plavčík ani zdravotník není.

 • Krytý bazén Sokolov

  Krytý bazén Sokolov

  Husovy sady 1813, Sokolov, 35601

  (ve vzdálenosti 23,5 km od Spa hotel Butterfly)

  Areál návštěvníkům nabízí k dispoziic 25 m bazén s chrličem, dva whirlpooly, dva tobogány v délkách 93 m a 23 m. Pro děti je dispozici dětský bazének s teplejší vodou vybavený vodními atrakcemi a skluzavkou. V oddělených sprchách jsou návštěvníkům dále k dispozici parní komory zvlášť pro muže a ženy. Všechny atrakce včetně parních komor mohou návštěvníci bazénu využívat zdarma. Poloha objektu je v klidném a příjemném prostředí zámeckého parku poblíž centra města.
 • Lom Boden

  Lom Boden

  Habartov, 35709

  (ve vzdálenosti 26,2 km od Spa hotel Butterfly)

 • Koupaliště Kolová

  Koupaliště Kolová

  Karlovy Vary, 36001

  (ve vzdálenosti 29,0 km od Spa hotel Butterfly)

  Přírodní koupaliště leží v příjemném prostředí lesa mezi karlovarskou městskou částí Olšová Vrata a obcí Kolová. Pláž je travnatá a písčitá, pozvolný vstup do vody. Vhodné pro návštěvníky upřednostňující přírodní koupání. Okolí je vhodné pro pěší turistiku.

  Vybavenost Dřevěné stoly a lavice, pískoviště

 • Aquaforum Františkovy Lázně

  Aquaforum Františkovy Lázně

  5. května 19, Františkovy Lázně, 35101

  (ve vzdálenosti 29,6 km od Spa hotel Butterfly)

  Rekreační vodní areál ve Františkových Lázních, nabízející vedle vodních atrakcí i cvičení pro těhotné, LPG - endemorologii, cvičení v posilovně, Body Ball a další služby. K dispozici je 1500 m2 vodní plochy, 4 vnitřní a 3 venkovní bazény s vodními atrakcemi, tobogán a vodní skluzavky, venkovní a vnitřní snack-bar a restaurant. Bazény: * relaxační bazén s vodními atrakcemi * plavecký bazén * dětský bazén * venkovní rekreační bazén * venkovní dětský bazén Atrakce: * vnitřní whirlpool * celoroční venkovní whirlpool * vodní jeskyně * tobogán (82m) Ve venkovním rekreačním bazénu je k dispozici vodní stěna, blowery, trysky, vodní skluzavky, ve vnitřním rekreačním bazénu masážní lehátka, masážní trysky a ve venkovním dětském bazénu vzduchové atrakce, trysky a další.
 • Vodní nádrž Skalka

  Vodní nádrž Skalka

  Cheb, 35001

  (ve vzdálenosti 30,4 km od Spa hotel Butterfly)

  Údolní nádrž Skalka leží západně od Chebu na řece Ohře v plochém, zalesněném a chráněném údolí. Má dobré podmínky pro sportovní rybolov a provozování téměř všech druhů vodních sportů. Nejvhodnějším místem ke koupání je plovárna na pontonech v Podhoří, kde je provozována rekreační lodní doprava a k dispozici je i půjčovna loděk a sportovního vybavení.

 • Koupaliště Jadran

  Koupaliště Jadran

  Františkovy Lázně, 35101

  (ve vzdálenosti 31,3 km od Spa hotel Butterfly)

  Jedná se o uměle vytvořené koupaliště s přítokem vod z přilehlého potoka Slatinka. Kapacita je 100 návštěvníků, plocha je cca 0,8 ha. Koupaliště má vlastní hygienické zázemí, převlékací kabiny, navazuje na areál autokempu a v jeho blízkosti je hotel s restaurací. Příjezd k parkovišti koupaliště je možný po komunikaci z Františkových Lázní a lesoparkem mikrovláčkem.

 • Bazén Alžbětiny lázně

  Bazén Alžbětiny lázně

  Smetanovy Sady 1, Karlovy Vary, 36001

  (ve vzdálenosti 31,4 km od Spa hotel Butterfly)

  Nově zrekonstruovaný komplex Alžbětiných lázní nabízí nejen svým hostům, ale i široké veřejnosti 25 m plavecký bazén se sladkou vodou, relaxační bazén se 4 automasážními prvky (chrlič na masáž ramen a zad, vzduchová lůžka pro celkovou relaxační masáž, podvodní trysky s tlakovou vodou pro masáž dolních končetin a protiproud), dětské brouzdaliště, whirlpool, saunu a páru v mužské i ženské části komplexu.
 • Termální bazén hotelu Thermal

  Termální bazén hotelu Thermal

  I. P. Pavlova 11, Karlovy Vary, 36001

  (ve vzdálenosti 31,4 km od Spa hotel Butterfly)

  Jedinečný termální bazén je vybudován ve skále nad lázeňskou částí Karlových Varů. Slouží hotelovým hostům, ale je přístupný i veřejnosti. Termální bazén je 50 m dlouhý, 17 m široký a jeho hloubka se pohybuje od 1 m do 4,5 m.
 • Koupaliště Rolava

  Koupaliště Rolava

  Karlovy Vary, 36001

  (ve vzdálenosti 31,5 km od Spa hotel Butterfly)

  Koupaliště ve volné přírodě ležící v městské čtvrti Karlových Varů, Rybáře – Čankovská ul. V areálu jsou tenisové kurty, okruh pro cyklisty a in-line bruslaře, lezecká stěna, dětská skluzavka a tobogán. Pláže jsou písčité a travnaté, s pozvolným vstupem do vody.

  Dále jsou k dispozici sprchy, WC, vodní záchranná služba, dětské hřiště, či občerstvení se zastřešeným sezením.

  Vstup volný.

 • Plavecký areál Přimda

  Plavecký areál Přimda

  Školní, Přimda, 34806

  (ve vzdálenosti 32,7 km od Spa hotel Butterfly)

  Plavecký areál v Přimdě nabízí svým návštěvníkům bazén o délce 25m se třemi drahami o hloubce od 1,45 až 1,85 metru. Dále dětské brouzdaliště, malý tobogan, dětskou skluzavku, protiproud, vířivku pro 6 osob a vodní hřib. V areálu se nachází sauna, fitness a solarium. Občerstvení přímo u bazénu.
 • Novorolský rybník

  Novorolský rybník

  Nová Role, 36225

  (ve vzdálenosti 33,6 km od Spa hotel Butterfly)

  Přírodní koupaliště leží v těsné blízkosti města Nová Role o rozloze 20 ha, rozmanitost služeb není příliš velká, ale dostačující pro návštěvníky, kteří upřednostňují přírodní koupání. Pláž je písčitá s pozvolným vstupem do vody. Poskytuje skvělé podmínky pro rybaření, surfing a okolí je lesnaté, vhodné pro pěší výlety a cykloturistiku.

  Vybavenost občerstvení a restaurace ,WC, autokemp s informačním střediskem, plavčík ani zdravotník zde nejsou, lavičky, odpadové koše

 • Vodní nádrž Tatrovice

  Vodní nádrž Tatrovice

  Tatrovice, 82885

  (ve vzdálenosti 34,0 km od Spa hotel Butterfly)

  Koupací oblast leží v krásné krajině (chatová oblast), nedaleko obce Tatrovice (cca 250m od hráze). Nejsou zde sice k dipozici žádné služby, ale nádherné přírodní koupání na písčitých a travnatých plážích, jedna z pláží slouží jako nudistická. Okolí je vhodné pro pěší turistiku (houbaření) a cykloturistiku.

  Vybavenost

  Zdroj: www.khskv.cz

 • Koupaliště Žlutice

  Koupaliště Žlutice

  Žlutice, 36452

  (ve vzdálenosti 34,4 km od Spa hotel Butterfly)

  Koupaliště ve volné přírodě v příjemném prostředí lesa, vzdáleném od města Žlutic cca 1 km. Pláže jsou travnaté, upravené, vstup do koupaliště je pozvolný jen z jedné strany, je zde také dětský bazének.

  Vybavenost Občerstvení, WC, odpadové koše, plavčík ani zdravotník není.

 • Děpoltovický rybník

  Děpoltovický rybník

  Děpoltovice, 82234

  (ve vzdálenosti 35,9 km od Spa hotel Butterfly)

  Přírodní jezero, v romantickém prostředí, 7 km severně od centra Karlových Varů. Z místa je možné podnikat celou řadu výletů do okolí a nejbližších lázeňských měst. Na své si přijdou i milovníci cykloturistiky.

 • Vodní nádrž Hracholusky - pláž na Radosti

  Vodní nádrž Hracholusky - pláž na Radosti

  Úlice, 33034

  (ve vzdálenosti 37,0 km od Spa hotel Butterfly)

  Koupací oblast leží v příjemném prostředí u vodní nádrže Hracholusky cca 20 km od Plzně směr Stříbro. Pro návštěvníky upřednostňující koupání ve volné přírodě jsou k dispozici služby v odpovídajícím rozsahu.,. Pláž je travnatá s pozvolným vstupem do vody. V místě jsou prodejny, restaurace stánky s občerstvením , podniková i soukromá rekreační střediska a 2 autokempy o celkové kapacitě více jak 1000 osob ve stanech , karavanech a chatkách , s odpovídajícím hygienickým zařízením. Atraktivní je i nabídka dopravy výletní lodí po celé délce přehrady. Okolí je vhodné pro pěší výlety i cykloturistiku.

  Vybavenost stánky s občerstvením, restaurace, rekreační zařízení, autokempy, lodní doprava, není plavčík ani zdravotník

 • Velký rybník

  Velký rybník

  Hroznětín, 36233

  (ve vzdálenosti 37,8 km od Spa hotel Butterfly)

  Koupací oblast leží v příjemném prostředí chatové osady Velký Rybník, asi 2 km od obce Hroznětín, s překrásným výhledem na Krušné hory. Pláž je písčitá s pozvolným vstupem do vody. Okolí je vhodné pro pěší výlety, cykloturistiku, autoturistiku, ale také jsou zde podmínky pro rybaření.

  Vybavenost restaurace občerstvení a WC cca 100 m od pláže plavčík, zdravotník: ne

  Zdroj: KHS Karlovy Vary

  Velký rybník leží na horním toku Lužničky u osady Ladečka, asi 1 km severozápadně od Horního Podluží a 1,5 km severovýchodně od Rybniště. Rybník s rozlohou 36 ha je největší vodní plochou Děčínska a významnou ornitologickou lokalitou, kterou využívá k odpočinku řada druhů tažných ptáků. V roce 1982 zde proto byla vyhlášena přírodní rezervace, která zahrnuje i pobřežní mokřiny s výskytem chráněných rostlin. Z ohrožených druhů ptáků zde byl pozorován například Bukáček malý, Jeřáb popelavý nebo Orel mořský. Opakovaně se zde vyskytuje také Moudivláček lužní a Potápka rudokrká, která zde dokonce ve 2. polovině 70. let, jako na jediném místě v Čechách, hnízdila. Na jižním břehu rybníka roste přes 100 let stará lípa srdčitá s mohutným kmenem. Dostupné autem po celý rok
 • Vodní nádrž Hracholusky - hráz

  Vodní nádrž Hracholusky - hráz

  Úlice, 33034

  (ve vzdálenosti 39,0 km od Spa hotel Butterfly)

  Oblast se nachází na pravém břehu Mže resp. vodní nádrže Hracholusky a nabízí návštěvníkům travnaté pláže s pozvolným vstupem do vody. Přímo v místě jsou k dispozici stánky s občerstvením, sociální zařízení, restaurace i prodejna potravin. Návštěvníci mohou také využít možnost plavby výletní lodí po celé délce přehrady nebo podniknout výlet do krásných lesů v okolí.
 • Rybník Tajch

  Rybník Tajch

  Šindelová, 35706

  (ve vzdálenosti 39,2 km od Spa hotel Butterfly)

 • Koupaliště Merklín

  Koupaliště Merklín

  Merklín, 36234

  (ve vzdálenosti 42,0 km od Spa hotel Butterfly)

  Přírodní bazénové koupaliště ve volné přírodě leží v příjemném prostředí lesa Krušných hor za obcí Merklín. Rozmanitost služeb není příliš veliká. V blízkosti koupaliště je fotbalové hříště s restaurací. Pláž je travnatá, stále udržovaná s pozvolným vstupem do vody. Okolí je vhodné pro pěší turistiku a cykloturistiku.

  Vybavenost Lavičky, odpadkové koše

 • Koupaliště Ostrov

  Koupaliště Ostrov

  U Nemocnice, Ostrov, 36301

  (ve vzdálenosti 42,1 km od Spa hotel Butterfly)

  Koupaliště v Ostrově nabízí svým návštěvníkům k využití velký bazén 50 m, malý bazének, brouzdaliště pro děti a tobogán 62m. K dispozici jsou zde také převlékárny, venkovní sprchy a občerstvení.
 • Koupaliště Nýřany

  Koupaliště Nýřany

  Nýřany, 33023

  (ve vzdálenosti 46,3 km od Spa hotel Butterfly)

  Městské koupaliště Nýřany se nachází ve volné přírodě a je napájené podzemní vodou z 50 m vrtu s nepřetržitou obměnou čerstvé vody. Návštěvníkům je k dispozici 2 uměle vytvořené bazény - velký a dětský, vodní skluzavky, skokanský můstek, dětské hřiště a sportoviště, basketbalové hřiště, hřiště na volejbal-nohejbal, stolní tenis a travnaté plochy ke slunění. Samozřejmostí jsou šatnové kabiny, sociální zařízení a občerstvení.